O nás
Máme rádi vše co voní a chutná :)

Chocathé

Jsme malý rodinný obchůdek v centru Vysokého Mýta. Preferujeme čokoládu z dobrých surovin, kávu a čaj od prvotřídních dodavatelů (fairtrade, biokvalita, directtrade), lokální domácí výrobky a produkty z vlastní ruční dílny.

V našem krámku naleznete inspiraci pro dárky všeho druhu, ale i potěšení pro všechny smysly.

Nabízíme belgické pralinky, originální bonboniéry, tabulkovou čokoládu, čokoládové figurky, čokoládovou knihovnu pro děti, pastelky z čokolády, čokoládové kadeřnictví, zahradnictví, nářadí.

Kávu vždy zrnkovou, kterou lze v případě potřeby i na místě namlít, či ochutnat přímo v prodejně. Podáváme ji filtrovanou. Ke kávě i kávové příslušenství - ruční mlýnky Hario, Lodos, french pressy, drippery, moka konvičky.

Čaj sypaný, černý, zelený, oolong, ovocný i aromatizovaný. Citronová tráva, Rooibos, La Pacho, či nápoj amerických indiánů - Maté, které lze též ochutnat přímo v prodejně z originální nádobky kalabasy (vydlabaná tykev). 

Suché plody od kustovnice čínské, přes kandovaný ananas až po sušené mango. Ořechy rozličných druhů, i obalené v čokoládě, nebo karobu.

Pronajímáme čokoládovou fontánu, spolu s belgickou čokoládou, určenou přímo do fontán. Skvěle se hodí na svatby a oslavy nejenom dětské. Čokoláda do fontány je nejvyšší kvality (Sephra-Callebaut), vyrobena v Belgii z čistě přírodních surovin, není do ní třeba přidávat olej! Mléčná čokoláda obsahuje 37, 2 % kakaa, fontána si čokoládu rozpustí sama! Více info viz. ceník.

Prodáváme domácí lokální produkty: šťávy bylinkové a mátové, smrčkový sirup, pečené čaje.

Součástí obchůdku jsou i výrobky z Ruční dílny Hanule. Polštáře, zástěrky a kuchařské čepice,  kapsáře, obrázky, ubrusy, prostírání, dekorované konvičky, krabičky.